Дизайн журналу
Дизайн журналу
Контейнер З Приправами

Ajorí

Контейнер З Приправами Ajorí - це креативне рішення для організації та зберігання різних приправ, спецій та приправ, щоб задовольнити та відповідати різним кулінарним традиціям кожної країни. Його елегантний органічний дизайн робить його скульптурним твором, в результаті чого він стає чудовим орнаментом, який відображається як стартовий розмову навколо столу. Дизайн упаковки надихається шкірою часнику, стає єдиною пропозицією екопакування. Ajorí - це екологічно чистий дизайн для планети, натхненний природою і повністю виготовлений з природних матеріалів.

Назва проекту : Ajorí, Ім'я дизайнерів : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Прізвище клієнта : photoAlquimia .

Ajorí Контейнер З Приправами

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.