Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Wild Life

Дизайн Інтер’Єру Дизайн - це все про творчість, а творчість - все про сюрпризи! Коли дике життя зустрічається з модернізмом і ідеально гармонує, саме тоді створюються сюрпризи! Дизайнер поєднав сучасну простоту з етнічними пригодами для унікального простору. Вона використовувала нейтральну кольорову палітру білого, бежевого та сірого для стін та меблів з додаванням кольорових акцентів у настінному мистецтві та освітлювальних приладах. Щоб зробити заяву при вході, дизайнер представив летячий диван з коров’ячої шкіри разом з підвісними скляними кульками, наповненими штучними рослинами для яскравого свіжого вигляду. Насолоджуйтесь диким життям!

Назва проекту : Wild Life, Ім'я дизайнерів : Shosha Kamal, Прізвище клієнта : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Дизайн Інтер’Єру

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.