Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Samadara Ginige Personal Identity

Логотип Особиста особистість (логотип) Самадари Джініге - символ простоти та витонченості. Стильна монограма, в яку входять її ініціали "s" і "g", представлена у багатьох галереях та статтях. У її логотипі, намальованому однією лінією, дві букви творчо з'єднані та переплетені, розкриваючи її творчі навички дизайну з відтінком жіночності. Samadara є і дизайнером, і розробником. Загальний дизайн нагадує нам символ нескінченності, що зображає її здатність передавати кінцеві рішення від дизайну до розробки.

Назва проекту : Samadara Ginige Personal Identity, Ім'я дизайнерів : Samadara Ginige, Прізвище клієнта : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.