Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Pollen

Перстень Кожен твір - інтерпретація фрагмента природи. Природа стає приводом дарувати життя коштовностям, граючи з фактурними вогнями та тінями. Метою є створення коштовності з інтерпретованими формами, оскільки природа створила б їх чутливістю та чуттєвістю. Всі шматки виготовлені вручну, щоб покращити текстуру та особливості коштовності. Стиль чистий, щоб досягти речовини рослинного життя. Результат дає твір як унікальний, так і позачасовий, глибоко пов'язаний з природою.

Назва проекту : Pollen, Ім'я дизайнерів : Christine Alexandre, Прізвище клієнта : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Перстень

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.