Дизайн журналу
Дизайн журналу
Електричний Велосипед

ICON E-Flyer

Електричний Велосипед ICON та Vintage Electric співпрацювали для створення цього позачасового електричного велосипеда. Конструйований і побудований в Каліфорнії в невеликих обсягах, ICON E-Flyer виходить за вінтажний дизайн із сучасним функціоналом, щоб створити чітке та здатне рішення для особистого транспорту. Особливості включають діапазон 35 миль, максимальну швидкість 22 МПГ (35 МПГ в режимі гонки!) Та час зарядки на дві години. Зовнішній USB-роз'єм та точка підключення заряду, регенеративне гальмування та найвищої якості компоненти на всьому протязі. www.iconelectricbike.com

Назва проекту : ICON E-Flyer, Ім'я дизайнерів : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Прізвище клієнта : ICON.

ICON E-Flyer Електричний Велосипед

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.