Дизайн журналу
Дизайн журналу
Винарна

Crombe 3.0

Винарна Метою концепції виноробного магазину Crombé було спонукання клієнтів до абсолютно нового способу покупок. Основна ідея полягала в тому, щоб почати з зовнішнього вигляду складу, до якого згодом ми додали світла та вишуканості. Незважаючи на те, що вина представлені в оригінальній упаковці, чисті лінії металевих каркасів все ще забезпечують знайомство та перспективність. Кожна пляшка висить у рамі з однаковим нахилом, яким би їх обслуговував сомельє. На 12-метровій стійці розміщуються шампанські та шафки. За шафку клієнти можуть безпечно зберігати до 30 пляшок.

Назва проекту : Crombe 3.0, Ім'я дизайнерів : Five Am, Прізвище клієнта : FIVE AM.

Crombe 3.0 Винарна

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.