Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Flowing Arcs

Перстень Це кільце розроблено, щоб кинути виклик звичайній концепції про те, що більшість кілець круглі. Складаючись лише з дуг, що протікають суцільною лінією, її можна носити або на одному пальці, або на двох сусідніх пальцях. Оскільки він круговий, як і більшість інших кілець, було б цікаво розібратися в різних способах його носіння, а також оцінити його і насолоджуватись ним як об'ємний дар, коли його не носять. Це універсальне кільце можна налаштувати під різні метали та дорогоцінні камені відповідно до специфікацій замовника.

Назва проекту : Flowing Arcs, Ім'я дизайнерів : Sun Hyang Ha, Прізвище клієнта : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Перстень

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.