Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кавовий Сервіз

Relax

Кавовий Сервіз Основна мета набору - заохотити живлення стосунків. Він спрямований на те, щоб повернути вікову традицію пити каву разом у сучасний світ, що швидко розвивається. Ансамбль промислового бетону та ніжного фарфору створює незвичайний контраст і різні текстури виділяють один одного. Мета зміцнення взаємозв'язку набору проявляється у взаємодоповнюючих формах предметів. Оскільки чашки не можуть стояти самостійно, лише розміщуючи їх у спільному лотку, кавовий сервіз закликає людей спілкуватися один з одним під час кави.

Назва проекту : Relax, Ім'я дизайнерів : Rebeka Pakozdi, Прізвище клієнта : Pakozdi.

Relax Кавовий Сервіз

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.