Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Інтер’Єр

Beijing Artists' House

Житловий Інтер’Єр Після 30 років бурхливої індустріалізації Китаю, цей проект відображає фундаментальні соціальні зміни та індустріальний розвиток країни, яка закликає до того, щоб модерн взяв на себе її архітектуру. У цьому сенсі будинок відповідає на відхід від традиційних посилань та на шляху до промислової реальності. Він спрямований на вивчення виробничих можливостей Китаю не як приховану жорстоку травму, а скоріше силу прогресу, який міг би поширювати добробут у всьому суспільстві.

Назва проекту : Beijing Artists' House, Ім'я дизайнерів : Yan Pan, Прізвище клієнта : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Житловий Інтер’Єр

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.