Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сенсорний Кран

miscea KITCHEN

Сенсорний Кран Система Miscea KITCHEN - перший у світі справді бездротовий багатожидкий кухонний змішувач. Поєднуючи 2 дозатори та змішувач в одну унікальну і просту у користуванні систему, це позбавляє від необхідності в окремих діспенсерах навколо кухонної робочої зони. Змішувач повністю вільний від дотику, щоб забезпечити максимальну користь для гігієни рук і зменшує поширення шкідливих бактерій. У системі можна використовувати різноманітні високоякісні та ефективні мила, миючі та дезінфікуючі засоби. У ньому представлена найшвидша і найнадійніша сенсорна технологія, доступна на ринку для точності роботи.

Назва проекту : miscea KITCHEN, Ім'я дизайнерів : Rob Langendijk, Прізвище клієнта : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Сенсорний Кран

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.