Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан Барбекю

Grill

Ресторан Барбекю Проект переробляє існуючу майстерню з ремонту мотоциклів площею 72 квадратних метри в новий ресторан "Барбекю". Обсяг роботи включає повний перегляд як зовнішнього, так і внутрішнього простору. Зовнішній вигляд був натхненний гриль-барбекю з простою чорно-білою кольоровою гамою деревного вугілля. Одне з викликів цього проекту - відповідати агресивним програмним вимогам (40 місць у їдальні) на такому невеликому просторі. Крім того, нам доводиться працювати з незвичним невеликим бюджетом (40 000 доларів США), який включає всі нові системи опалення та кондиціонування та нову комерційну кухню.

Назва проекту : Grill, Ім'я дизайнерів : Yu-Ngok Lo, Прізвище клієнта : YNL Design.

Grill Ресторан Барбекю

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.