Дизайн журналу
Дизайн журналу
Художній Музей

The Vagrant

Художній Музей Архітектуру Міського музею мистецтв Нового Тайбея, розробленого Олександром Рудником Мілановичем як журавля-птах у гнізді на річковій терасі, можна було легко зрозуміти здалеку та з будь-яких точок парку біля річки Інг. Форма музею - це безперебійний мінімалістичний врівноважений хід кранів з передсердями у вигляді легенів птахів, куди свіже повітря та сонячне світло потрапляли безпосередньо в музей. Маючи крила як виставковий простір, а журавлі - як ресторан з тематикою мистецтва, гості музею могли насолоджуватися видом на краєвид та місто Тайбей поблизу.

Назва проекту : The Vagrant , Ім'я дизайнерів : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, Прізвище клієнта : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  Художній Музей

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.