Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

Predictive Solutions

Фірмовий Стиль Predictive Solutions є постачальником програмних продуктів для прогностичної аналітики. Продукти компанії використовуються для прогнозування шляхом аналізу наявних даних. Марка компанії - сектори кола - нагадує кругову графіку, а також дуже стилізоване та спрощене зображення очей у профілі. Платформа бренду "проливає світло" є драйвером для всієї графіки марки. Як змінні, абстрактні текучі форми, так і тематичні спрощені ілюстрації використовуються як додаткова графіка в різних додатках.

Назва проекту : Predictive Solutions, Ім'я дизайнерів : Mikhail Puzakov, Прізвище клієнта : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Фірмовий Стиль

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.