Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

Glazov

Фірмовий Стиль Глазов - меблева фабрика в однойменному місті. Фабрика випускає недорогі меблі. Оскільки дизайн таких меблів досить загальний, було прийнято рішення базувати концепцію спілкування на оригінальних «дерев’яних» 3D-літерах, слова, складені з таких літер, символізують набори меблів. Букви складають слова "меблі", "спальня" тощо або колекційні назви, вони розміщуються так, щоб нагадувати предмети меблів. Викладені 3D-букви схожі на схеми меблів і їх можна використовувати на канцтоварах або над фотографічним фоном для ідентифікації бренду.

Назва проекту : Glazov, Ім'я дизайнерів : Mikhail Puzakov, Прізвище клієнта : Glazov furniture factory.

Glazov Фірмовий Стиль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.