Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модульна Система Дизайну Інтер’Єру

More _Light

Модульна Система Дизайну Інтер’Єру Модульна система, що збирається, розбирається та є екологічно стійкою. More_Light має зелену душу і дуже простий у використанні. Це інноваційний та ідеальний варіант для задоволення всіх наших щоденних потреб, завдяки гнучкості його квадратних модулів та спільної системи. Можуть бути зібрані книжкові шафи різного розміру та глибини, стелажі, стіни панелей, підставки для стендів, настінні блоки. Завдяки широкому асортименту оздоблень, кольорів та фактур, які можна придбати, його особистість може бути покращена за допомогою більш індивідуального дизайну. Для дизайну будинку, робочих приміщень, магазинів. Також доступний з лишайниками всередині. caporasodesign.it

Назва проекту : More _Light, Ім'я дизайнерів : Giorgio Caporaso, Прізвище клієнта : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Модульна Система Дизайну Інтер’Єру

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.