Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колиска, Крісла-Качалка

Dimdim

Колиска, Крісла-Качалка Ліссе Ван Кавенберге створив це своєрідне багатофункціональне рішення, яке служить кріслом-качалкою, а також колискою, коли два крісла Дімдіма з'єднуються між собою. Кожне крісло-гойдалка складається з дерева зі сталевими підставками і оброблене шпоном з волоського горіха. Два крісла можна кріпити один до одного за допомогою двох прихованих затискачів під сидінням, щоб сформувати дитячу колиску.

Назва проекту : Dimdim, Ім'я дизайнерів : Lisse Van Cauwenberge, Прізвище клієнта : Lisse..

Dimdim Колиска, Крісла-Качалка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.