Дизайн журналу
Дизайн журналу
Арт-Інсталяція

S.Joao Structure

Арт-Інсталяція Дизайн відображає типовий португальський вуличний фестиваль - місцево відомий як "S. Жоао. На одному з найжвавіших вуличних фестивалів Європи люди Порто шанують святого Іоанна «Хрестителя», традиційно барабанивши один одного квітами часнику або м'якими пластиковими молотками. Характеризується кольором стрічок та прапорів, що заповнюють вулиці, а також феєрверки, що розгортаються цілу ніч, 'S. Структура Жоао "переосмислює цю атмосферу висячими кулеподібними формами, покритими відбиваючим блискучим матеріалом.

Назва проекту : S.Joao Structure, Ім'я дизайнерів : FAHR 021.3, Прізвище клієнта : Instituto de Design de Guimarães.

S.Joao Structure Арт-Інсталяція

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.