Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ковзани По М'якому І Твердому Снігу

Snowskate

Ковзани По М'якому І Твердому Снігу Оригінальний Скейт-Скейт представлений тут у абсолютно новому та функціональному дизайні - з червоного дерева з червоного дерева та з бігунів з нержавіючої сталі. Однією з переваг є те, що можна використовувати традиційні шкіряні черевики на підборах, і як таких немає попиту на спеціальні черевики. Запорукою роботи ковзана є легка техніка зв’язування, оскільки дизайн та конструкція оптимізовані за допомогою гарного поєднання ширини та висоти ковзана. Ще одним вирішальним фактором є ширина бігунів, що оптимізує керування ковзанами на твердому чи твердому снігу. Бігуни виконані з нержавіючої сталі та оснащені гвинтовими гвинтами.

Назва проекту : Snowskate, Ім'я дизайнерів : KT Architects, Прізвище клієнта : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate Ковзани По М'якому І Твердому Снігу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.