Дизайн журналу
Дизайн журналу
Декоративний Текстиль

Lasso

Декоративний Текстиль Лассо як визначення - це довга мотузка з бігучою петлею на одному кінці. Замість того, щоб надихатись; цей текстиль є результатом. Окрім деяких спеціальних потертих каналів, він має як особливий дотик, так і естетичний ефект, тому світло може проходити крізь тихо. Він наполовину промисловий - наполовину оброблений, вплетений в електронні верстати та вирізаний вручну. Цей проект є дуже привабливим та захоплюючим як цукерки та був одним із головних викликів та відкриттів у моїй кар’єрі текстильного дизайнера. Цей проект про серендіпію, спотикання, відкриття випадковості, щастя та нещасний випадок.

Назва проекту : Lasso, Ім'я дизайнерів : Cristina Orozco Cuevas, Прізвище клієнта : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Декоративний Текстиль

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.