Дизайн журналу
Дизайн журналу
Салон, Роздрібна Торгівля

Fast Forward

Салон, Роздрібна Торгівля Тренувальне взуття для філій виставляється в першій виставковій залі комплексу стрибків. Він готується в режимі, що виражає такі способи виготовлення, як динамічна форма навчального взуття, високі технології вприскування, що застосовуються у фазі виробництва тощо. Він оснащений SMD LED, одним із високотехнологічних продуктів, намагається відображати динамічність навчального взуття (як об'єкта), що стає джерелом натхнення за допомогою спеціально розроблених фонів графічного дизайну та руху, пропонованих цими системами.

Назва проекту : Fast Forward, Ім'я дизайнерів : Ayhan Güneri, Прізвище клієнта : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Салон, Роздрібна Торгівля

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.