Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Schon

Лампа Джерела світла цієї унікальної лампи розміщені в центрі загальної форми, тому вона освітлює м'яке і рівномірне джерело світла. Світлі поверхні відокремлюються від основного корпусу, тому проста форма кузова з нижніми частинами плюс економія енергії через низьке споживання електроенергії надає їй додаткову особливість. Також чутливий корпус для вмикання або вимкнення світла - ще одна сучасна особливість цього унікального світла. Експресія призводить до відмінностей у освітленні та освітлення лампи було розроблено. Більшість світла від ламп, щоб глядач не скористався світлом, буде запаморочити. Красиво жити.

Назва проекту : Schon, Ім'я дизайнерів : Mostafa Arvand, Прізвище клієнта : Deco Light Group Co..

Schon Лампа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.