Дизайн журналу
Дизайн журналу
Органічний Стіл

Lunartable

Органічний Стіл Натхнення для дизайнерського твору походить від Місячного павука Apollo. Тому походить назва Місячний стіл. Місячний павук - символ людської інженерії, інновацій та технологій. Павук Аполлон не має органічних форм. Однак вона походить від органічних творців, як людські боби. Органічний дизайн, а потім інновації та технології, функціональність та ергономічність символізують три важливі основи архітектури та дизайну. Тому Місячний стіл має структуру трьох ніжок.

Назва проекту : Lunartable, Ім'я дизайнерів : Georgi Draganov, Прізвище клієнта : GD ArchiDesign.

Lunartable Органічний Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.