Дизайн журналу
Дизайн журналу
Консоль

Qadem Hooks

Консоль Qadem Hooks - це мистецький твір з функцією консолі, натхненною природою. Він складається з різних пофарбованих зелених старих гачків, які використовували разом із Qadem (заднє сідло старого дерев'яного мула) для транспортування пшениці з одного села в інше. зі скляною панеллю зверху.

Назва проекту : Qadem Hooks, Ім'я дизайнерів : May Khoury, Прізвище клієнта : Badr Adduja.

Qadem Hooks Консоль

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.