Дизайн журналу
Дизайн журналу
Консоль

Qadem Hooks

Консоль Qadem Hooks - це мистецький твір з функцією консолі, натхненною природою. Він складається з різних пофарбованих зелених старих гачків, які використовували разом із Qadem (заднє сідло старого дерев'яного мула) для транспортування пшениці з одного села в інше. зі скляною панеллю зверху.

Назва проекту : Qadem Hooks, Ім'я дизайнерів : May Khoury, Прізвище клієнта : Badr Adduja.

Qadem Hooks Консоль

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.