Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Годинника

TTMM (after time)

Колекція Годинника ttmm представляє колекцію додатків для годинника, розроблену для смарт-годинників з чорно-білими екранами 144 × 168 пікселів, такими як Pebble та Kreyos. Тут ви знайдете 15 моделей простих, елегантних та естетичних додатків для годинника. Оскільки вони зроблені з чистої енергії, вони більше схожі на привидів, ніж на реальні речі. Ці годинники є найбільш економічними та екологічно чистими, що існували.

Назва проекту : TTMM (after time), Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : TTMM (after time).

TTMM (after time) Колекція Годинника

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.