Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мультипод

Hive

Мультипод Вулик являє собою відкритий передній вертикальний решітчастий купол 315 градусів, складений із семи сегментів радіусу 45 градусів. Попереднє мислення в дизайні, при цьому зберігаючи функціональність і кидаючи виклик існуючій меблевій формі. Інноваційна концепція побудована навколо сфери, спрощеної за формою, але драматичної в присутності. Вулик буде надавати візуальний вплив у будь-якому просторі, який він займає. Футуро-віртуоз

Назва проекту : Hive, Ім'я дизайнерів : Clive Walters, Прізвище клієнта : Senator Specialist Products.

Hive Мультипод

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.