Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брошура

NISSAN CIMA

Брошура ・ Nissan об'єднав усі свої найсучасніші технології та мудрість, матеріали інтер'єру чудової якості та мистецтво японської майстерності ("MONOZUKURI" на японській мові), щоб створити розкішний седан неперевершеної якості - новий CIMA, єдиний флагман Nissan.・ Ця брошура розроблена не лише для того, щоб показати особливості продукту CIMA, але і для того, щоб наблизити до аудиторії впевненість і гордість Nissan у своїй майстерності.

Назва проекту : NISSAN CIMA, Ім'я дизайнерів : E-graphics communications, Прізвище клієнта : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Брошура

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.