Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вулична Лавка

Ola

Вулична Лавка Ця лавка, розроблена відповідно до стратегій екологічного дизайну, піднімає вуличні меблі на новий рівень. Так само як і вдома, в міському або природному середовищі, текучі лінії створюють різноманітні варіанти сидіння в межах однієї лавки. Використовувані матеріали - це перероблений алюміній для основи та сталь для сидіння, обрані за їх переробними та довговічними властивостями; він має яскраве та стійке покриття порошковим покриттям, ідеально підходить для зовнішнього використання у будь-яку погоду. Розроблений у Мехіко: Даніель Ольвера, Хіроші Ікенага, Еліс Пегман та Каріме Тоска.

Назва проекту : Ola, Ім'я дизайнерів : Diseno Neko, Прізвище клієнта : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Вулична Лавка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.