Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

pleasure

Ресторан Задоволення від життя мистецтвом. Розширення та продовження. Через розширення форм стелі та просторів підлоги та їх послідовного обрису контуру, що йде прямо або затуманено там, відображаючи силу дії, яка охоплює вершини та долини в житті. У той час як шаруватое оточення протікає і перетворюється на дію, образи краси уроджуються у просторі. Простір кабіни повинен бути текучим і прозорим, зберігаючи підрозділи різних відсіків. При винахідливому облаштуванні простору конфіденційність може існувати в купе.

Назва проекту : pleasure, Ім'я дизайнерів : Yu-Wen Chiu (Vita), Прізвище клієнта : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.