Дизайн журналу
Дизайн журналу
Резиденція

nature

Резиденція Цей будинок розрахований на пару. Повернення до природи. Люди готові більше вибиратися, перебувати на свіжому повітрі або, щоб природа була частиною життя, щоб природа могла збагатити словниковий запас будинку. Просто впустіть природу та їдьте на ній. Багаті та різноманітні елементи, які показують, як може існувати відсторонення поряд із щільною складністю, подібно до численних граней квітів, які в кінцевому підсумку піддадуть себе остаточним виборам після довгих обдумувань.

Назва проекту : nature, Ім'я дизайнерів : Yu-Wen Chiu (Vita), Прізвище клієнта : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Резиденція

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.