Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Економії Води

Gris

Система Економії Води Зменшення водних ресурсів є проблемою у всьому світі. Божевільно, що ми все ще використовуємо питну воду для промивання туалету! Gris - це неймовірно економічно ефективна система економії води, яка може збирати всю воду, яку ви використовуєте під час душу. Ви можете використовувати цю зібрану сіру воду для промивання туалету, прибирання будинку та для певних заходів з миття. Таким чином, ви можете заощадити щонайменше 72 літри води / людину / день у середньому домогосподарстві, що означає щонайменше 3,5 мільярда літрів заощадженої води на день у такій 50-мільйонній країні, що живуть, як Колумбія.

Назва проекту : Gris, Ім'я дизайнерів : Carlos Alberto Vasquez, Прізвище клієнта : IgenDesign.

Gris Система Економії Води

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.