Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бар Живої Музики

Lido Cafe

Бар Живої Музики Перший поверх - досвід під водою, а другий поверх - досвід над водою. Підводний досвід включає в себе світлий орган на тлі сцени, світлодіодне світло DMX із задньою підсвічуванням, промовлене скляною плиткою з риб'ячою гамою, шовкові ліхтарики DMX LED у формі риби, ємності для риб у віконних отворах, а весь простір освітлений світловими ефектами H2O. На другому поверсі тонкі вертикальні смуги дзеркала в довільному відстані вкладені в лісову муровану стіну. Лазерне світло і рух відображаються в дзеркальних смугах і перебільшують відчуття руху, одночасно пропонуючи сонячне світло через дерева

Назва проекту : Lido Cafe, Ім'я дизайнерів : Mario J Lotti, Прізвище клієнта : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Бар Живої Музики

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.