Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережки

Reflection

Сережки Хто я? Це питання ми будемо розглядати все життя. Це питання було основним напрямком нашого дизайну. Ці сережки схожі на відображення вашого обличчя, і, можливо, це найособистіші сережки, які ви можете мати. Також ці сережки можуть бути наприклад, у цьому проекті один із профілів у формі сережок був розроблений Джоном Ленноном, який ніколи не забуде свою думку, почуття та обличчя

Назва проекту : Reflection, Ім'я дизайнерів : Zohreh Hosseini, Прізвище клієнта : MICHKA DESIGN.

Reflection Сережки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.