Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник

Cubeoled

Світильник Глибина, прозорість та контрастність - CUBE | OLED інтерпретує ці основи видимого світла в чистому, монолітному дизайні. 12 прозорих органічних світлодіодних панелей (OLED) розташовані в ортогональній системі координат і ламіновані між 8 оптичними / прозорими кришталевими скляними кубиками. Через прозорі контури, що наносяться на внутрішні скляні поверхні, зібрані OLED-панелі всередині моноліту забезпечуються електричною енергією. При активації інтегральний масив перетворює цей прозорий куб у всенаправлене джерело світла.

Назва проекту : Cubeoled, Ім'я дизайнерів : Markus Fuerderer, Прізвище клієнта : Markus Fuerderer.

Cubeoled Світильник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.