Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник

Cubeoled

Світильник Глибина, прозорість та контрастність - CUBE | OLED інтерпретує ці основи видимого світла в чистому, монолітному дизайні. 12 прозорих органічних світлодіодних панелей (OLED) розташовані в ортогональній системі координат і ламіновані між 8 оптичними / прозорими кришталевими скляними кубиками. Через прозорі контури, що наносяться на внутрішні скляні поверхні, зібрані OLED-панелі всередині моноліту забезпечуються електричною енергією. При активації інтегральний масив перетворює цей прозорий куб у всенаправлене джерело світла.

Назва проекту : Cubeoled, Ім'я дизайнерів : Markus Fuerderer, Прізвище клієнта : Markus Fuerderer.

Cubeoled Світильник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.