Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Домашнього Столу

Marken Desk

Меблі Для Домашнього Столу Візуально легке відчуття цього елегантного, але при цьому міцного столу повертає нас до скандинавської школи дизайну. Незграбна форма ніг, те, як вони схиляються спереду майже як панський жест привітання, нагадує нам про силует благородного чоловіка з шапкою, що вітає даму. Стіл вітає нас, щоб ним користуватися. Форма висувних ящиків, як окремі кінцівки письмового столу, з їх висячим відчуттям та видом спереду, переглядає кімнату, як пильні очі.

Назва проекту : Marken Desk, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Меблі Для Домашнього Столу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.