Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристрій Цифрового Відеомовлення

Avoi Set Top Box

Пристрій Цифрового Відеомовлення Avoi - це одна з найновіших смарт-прилавків Vestel, що забезпечує в основному технологію цифрового мовлення для користувачів телебачення. Найважливіший персонаж Авоя - це «прихована вентиляція». Прихована вентиляція дозволяє створити унікальні та прості конструкції. Завдяки Avoi, окрім перегляду цифрових каналів у високій якості HD, можна слухати музику, дивитись фільми та переглядати фотографії та зображення на екрані телевізора, керуючи цими файлами через меню інтерфейсу користувача. Операційною системою Avoi є Android V4.2 Jel

Назва проекту : Avoi Set Top Box, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Пристрій Цифрового Відеомовлення

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.