Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристрій Цифрового Відеомовлення

Tria Set Top Box

Пристрій Цифрового Відеомовлення Tria - одна з найновіших Smart Set Top Box від Vestel, що забезпечує технологію цифрового мовлення для користувачів телебачення. Найголовніший персонаж Тріа - це «прихована вентиляція». Прихована вентиляція дозволяє створити унікальні та прості конструкції. Однак усередині пластикової кришки є металевий корпус, який використовується для запобігання перегріву виробу. Інші технічні характеристики коробки є; він забезпечує повноцінні технологічні функції, такі як відтворення різних медіа (музики, відео, фото) через Інтернет та особисті медіа-сховища. Операційна система Tria - це система Android V4.2 Jelly Bean.

Назва проекту : Tria Set Top Box, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Пристрій Цифрового Відеомовлення

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.