Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телевізор Під Проводом

XX240 BMS SNB LED TV

Телевізор Під Проводом Серія XX240 LED TV включає 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" від найдоступнішого середнього розміру до найвищого сегмента телевізорів великого розміру з однаковою ідеєю дизайну, що пропонує кілька варіантів. Дизайн дисплеїв також належить виробничій компанії, і він зібраний за методологією BMS. Металевий дисплей пофарбований високоякісною фарбою, оскільки конструкція залишає відкриту зону рамки і обрамляє її лише товщиною стінки задньої кришки. Тож телевізор, здається, покритий лише тонкою рамкою та підсвіченою зоною логотипу внизу.

Назва проекту : XX240 BMS SNB LED TV, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Телевізор Під Проводом

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.