Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настроюваний Все-В-Одному Пк

BENT

Настроюваний Все-В-Одному Пк Розроблений за принципом масової настройки, краще задовольняючи потреби користувачів у межах обмежень масового виробництва. Основним завданням у цьому проекті було створення дизайну, який би відповідав різним потребам чотирьох груп користувачів у межах обмежень масового виробництва. Три основні елементи налаштування визначені та використовуються для розмежування продукту для цих груп користувачів: 1. розділення екрану2 . Регулювання висоти екрана3.комісія клавіатури та калькулятора

Назва проекту : BENT, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

BENT Настроюваний Все-В-Одному Пк

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.