Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

sa.de01

Лампа Sarah Dehandschutter створює органічні форми, які навряд чи можна було б сконструювати на папері, оскільки вони є наслідком безпосередньо властивостей матеріалу. Тканина, натягнута на вигнутий стрижень, призводить до отримання натуральної та елегантної форми чаші. Через свою асиметричну форму він виглядає по-різному з кожної точки зору, що говорить про постійний рух. Чаша відтворюється у формі, у посиленому гіпсі. Світло відбивається від непрозорої білої внутрішньої поверхні, створюючи титанічний хіароскуро, підкреслюючи дуже плавну форму. Лампа підвішена металевим бруском, який зберігає форму в рівновазі

Назва проекту : sa.de01, Ім'я дизайнерів : Sarah Dehandschutter, Прізвище клієнта : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Лампа

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.