Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підвісне Світло

Prometheus ILight

Підвісне Світло Проект фіксує момент, коли Прометей вкрав знання у Богів, щоб він міг поділитися ним з людством. Він призначений, щоб служити захисною оболонкою. Світло від сфери тепле, тому що це лише частка. Куб являє собою джерело, самих богів і оснащений смужкою світлодіодів, генеруючи холодне світло, межу між двома рівнями існування та сприйняття.

Назва проекту : Prometheus ILight, Ім'я дизайнерів : Ionut Sur, Прізвище клієнта : Ionut Sur.

Prometheus ILight Підвісне Світло

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.