Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інтерактив

MinYen Hsieh Portfolio

Інтерактив MinYen Hsieh - це нагорода інтерактив дизайнер та креативний технолог, орієнтований на візуальний / взаємодіючий дизайн для різних платформ, що зараз базуються в Нью-Йорку. Я прагну працювати над низкою дослідницьких ідей та концепцій, які мають різну тривалість та значення. Мої роботи відображають мої концепції через різні інтерактивні способи розповідати історії. Коли користувачі пройдуть мій інтерактив світ, вони зрозуміють концепцію, яку я розповідаю, і створять власні історії та спогади.

Назва проекту : MinYen Hsieh Portfolio, Ім'я дизайнерів : MinYen Hsieh, Прізвище клієнта : .

MinYen Hsieh Portfolio Інтерактив

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.