Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідній Стіл

Chromosome X

Обідній Стіл Обідній стіл, розроблений таким чином, щоб забезпечити місця для восьми людей, які взаємодіють у розташуванні стрілок. Зверху - абстрактний X, зроблений з двох різних частин, акцентованих глибокою лінією, тоді як той самий абстрактний X відображений на підлозі з базовою структурою. Біла конструкція складається з трьох різних деталей для легкої збірки та транспортування. Крім того, контраст тикового шпону верхнього та білого для основи був вибраний для полегшення нижньої частини, надаючи більше уваги верхній частині неправильної форми, тим самим надаючи натяк на різну взаємодію користувачів.

Назва проекту : Chromosome X, Ім'я дизайнерів : Helen Brasinika, Прізвище клієнта : BllendDesignOffice.

Chromosome X Обідній Стіл

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.