Дизайн журналу
Дизайн журналу
Театральне Крісло

Thea

Театральне Крісло MENUT - це дизайнерська студія, орієнтована на дитячий дизайн, з чіткою метою - збільшити міст з таким для дорослих. Наша філософія полягає в тому, щоб запропонувати інноваційне бачення життєвого шляху сучасної сім'ї. Ми представляємо THEA, театральне крісло. Сядьте і пофарбуйте; створити свою історію; і дзвоніть своїм друзям! Осередком THEA є спинка, яку можна використовувати як сцену. У нижній частині є ящик, який колись відкривається, приховує спинку стільця і дає певну конфіденційність для 'ляльковика'. Діти знайдуть пальчикових лялечок у шухляді для постановки вистави зі своїми друзями.

Назва проекту : Thea, Ім'я дизайнерів : Maria Baldó Benac, Прізвище клієнта : MENUT.

Thea Театральне Крісло

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.