Дизайн журналу
Дизайн журналу
Активний Гучномовець

db60

Активний Гучномовець Активний гучномовець db60 справді розроблений для користувачів мобільних пристроїв. Стиль гучномовця db60 заснований на спадщині та простоті мови дизайну нордичного дизайну. Простота використання відбивається на оригінальній формі та мінімалістичних характеристиках. У гучномовці немає кнопок, а чистий дизайн робить його придатним для монтажу, де потрібен чудовий звук. Db60 знаходиться на межі між домашнім аудіо та дизайном інтер'єру.

Назва проекту : db60, Ім'я дизайнерів : DNgroup Design Team, Прізвище клієнта : DNgroup.

db60 Активний Гучномовець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.