Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комп'ютерна Миша

Snowball

Комп'ютерна Миша Снігова куля призначена для функціонування у зворотному порядку щодо використання звичайної миші. Пристрій має просту, але привабливу форму, доповнену унікальним командним підрозділом, його можна налаштувати як за альтернативними варіантами випадку, так і за кольорами командного блоку, а також різними функціями, якими користуються дизайн та принцип роботи. Вбудована внутрішня система, що містить два оптичних трекера, Snowball відстежує поверхню у двох перпендикулярних площинах. Ця здатність звільняє використання, повністю налаштовуючи користувацький досвід.

Назва проекту : Snowball, Ім'я дизайнерів : Hakan Orel, Прізвище клієнта : .

Snowball Комп'ютерна Миша

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.