Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ванна Кімната

Passion

Ванна Кімната Ця ванна кімната втілює Ян і Інь, чорне і біле, пристрасть і спокій. Натуральний мармур надає цій кімнаті оригінальне та неповторне відчуття. І оскільки ми завжди шукаємо природне відчуття, я вирішив використовувати органічні матеріали, які створюють справді спокійну атмосферу. Стеля - це як завершальний штрих, який вносить внутрішню гармонію в цю кімнату. Безліч дзеркал дозволяє виглядати просторіше. Вимикачі, розетки та аксесуари були вибрані відповідно до кольорової гами з матовим хромом. Матовий хром виглядає елегантно проти чорної плитки та відповідає інтер'єру.

Назва проекту : Passion, Ім'я дизайнерів : Julia Subbotina, Прізвище клієнта : Julia Subbotina.

Passion Ванна Кімната

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.