Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дерев'яна Ложка

Balance

Дерев'яна Ложка Ця ідеальна форма і збалансована для приготування їжі ця ручна різьблена ложка з грушевого дерева була моєю спробою переглянути дизайн кухонного посуду з використанням одного з найдавніших матеріалів, використовуваних людством, дерева. Миску з ложкою вирізали асиметрично, щоб поміститися в кутку посуду. Ручка мала форму тонкої кривої, що робить ідеальну форму для праворукого користувача. Смужка фіолетової вставки додає трохи характеру і ваги рукоятці частини ложки. А плоска поверхня на нижній частині ручки дозволяє ложці самостійно стояти на столі.

Назва проекту : Balance, Ім'я дизайнерів : Christopher Han, Прізвище клієнта : natural crafts by Chris Han.

Balance Дерев'яна Ложка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.