Дизайн журналу
Дизайн журналу
Паркова Лавка

S-Clutch

Паркова Лавка Лавка S-clutch отримала свою назву від сумки зчеплення, оскільки вона надихає стильну ікону та важливий внесок у аксесуари та стиль. S-походить від Shelter, Stray, Street, Sunshine і Space. Це лава, яка прагне додати міським пейзажам більш колоритний та людський акцент, враховуючи основні цінності гармонійного симбіозу та існування. Хоча він використовує примхливий колір, знайдений у дитячій кімнаті, він сприяє грайливому підходу до життя міста, до якого буквально слід ставитися серйозно.

Назва проекту : S-Clutch, Ім'я дизайнерів : Helen Brasinika, Прізвище клієнта : BllendDesignOffice.

S-Clutch Паркова Лавка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.